معرفی محصول:

نگهداری آب استخر از مهم­ترین مواردی است که پس از ساخت و راه اندازی استخر مورد اهمیت قرار می­گیرد. معمولا افراد قبل از مراجعه به استخر، فضا و میزان تمیزی آن را بررسی می کنند و پس از حصول اطمینان به آنجا مراجعه می­کنند. علاوه بر استخرهای عمومی خیلی از افراد دارای استخر شخصی می­باشند که تمیزی و نگهداری آن حائز اهمیت می­باشد.

برای نگهداری انواع استخرها باید اصولی را مد نظر قرار داد تا در گذر زمان دچار نقصان یا آلودگی نشوند. استفاده از مواد شیمیایی مناسب باید در نگهداری استخر مورد توجه قرار گیرد. هرچقدر نگهداری از استخر اصولی‌تر باشد، علاوه برتمیزی بیشتر استخر، عمر مفید آن را نیز افزایش خواهد داد.

به همان اندازه که شناکردن در استخر شخصی بسیار لذت بخش است، همان قدر هم نظافت و رسیدگی به آن دارای مشکلاتی است (خصوصاً در استخرهای روباز). اگر اطلاعات مناسب و کافی درباره نگهداری آب استخرداشته باشید، با کمترین هزینه می­­توانید از پس هزینه­ های گزاف تمیزکردن استخر خلاص شده و در طول سال از شناکردن در استخر تمیز خود لذت ببرید.

در این راستا، شرکت توسعه فناوری کندوی زرفام با نشان تجاری هیپوپاک با درنظر داشتن تمام دغدغه‌های شما عزیزان، پکیجی را طراحی و تولید و آماده نموده تا این نیاز شما با صرف کمترین هزینه برآورده شده و کاملا قابل دسترس باشد.
از مهمترین ویژگی محصولات برند هیپوپاک می‌توان به بهره‌گیری از ماده موثره حاوی ترکیبات کلر اشاره کرد که مورد تایید سازمان بهداشت جهانی (WHO) و سازمان غذا-داروی آمریکا (FDA) است. این پک شامل موارد زیر است:

 1. محلول ضدجلبک آب استخر
 2. محلول شفاف کننده آب استخر
 3. محلول تنظیم کننده pH آب استخر
 4. کیت سنجش کلر و pH متر
 5. قرص تصفیه و گندزدای آب استخر (قرص کلر)

دامنه اثربخشی:

 • از بین بردن جلبک و سبزشدن آب استخر ( تجمع و گرد آمدن جلبک ها و یا گیاهان جلبک مانند در فضای مرطوب استخر، علت سبز شدن آب استخر به خصوص در استخرهای روباز در معرض نور آفتاب است. این سبز بودن آب‌ها شکل نامناسب و نا‌مطلوبی را به لحاظ عمومی به استخر منتقل کرده و علاوه بر این‌ها سبب انتشار بویی نامطبوع می‌شود و به طور کلی محیط استخر را کثیف نشان می‌دهد. به منظور رعایت نکات بهداشتی و عدم بروز چنین اتفاقاتی، لازم است اقداماتی را انجام دهیم، تا شاهد رخ دادن این مسائل نباشیم.)
 • شفاف کردن و زلال کردن آب استخر (یکی از رایج‌ترین علل کدرشدن آب استخر، کاهش میزان کلر آزاد موجود در استخر است که باعث به خطر افتادن ایمنی و سلامتی شناگر می­شود. با کدرشدن آب استخر که ممکن است به دلایل دیگر از جمله میزان بالای مواد آرایشی و بهداشتی روی پوست وموی شناگران، دمای بالای آب، ریزگردها و دوده ویا سایر آلودگی های هوا و… نیز اتفاق بیفتد، شناگر قادر نبوده علائم و دیواره‌ها و کف استخر را به خوبی مشاهده کند و با خطر رو به رو می‌شود. همچنین کدرشدن آب استخر انتقال بیماری را سرعت می‌بخشد.)
 • تنظیم کننده pH در دامنه های مختلف ( بالا یا پائین بودن pH برای فردی که شنا می­کند می­تواند وی را در معرض ضایعات پوستی فراوان قرار دهد و باعث سوزش پوست، خارش و سایر مشکلات پوستی گردد.)
 • تصفیه و ضدعفونی آب استخر ( یکی از متداول ترین و ساده ترین راه برای ضد عفونی کردن استخرها استفاده از قرص کلر جهت ضدعفونی و تصفیه آب استخر می باشد. قرص کلر استخر با داشتن نود درصد خالصی می تواند آبنماها، جکوزی ها و استخر ها را با اطمینان بالایی ضد عفونی کند.)

روش استفاده:

روش استفاده از محتویات داخل پک گندزدا و تصفیه آب استخر هیپوپاک شامل محلول ضدجلبک آب استخر، محلول شفاف کننده آب استخر، محلول تنظیم کننده  pH آب استخر، کیت سنجش کلر و pH متر، قرص تصفیه و گندزدای آب استخر (قرص کلر) در بخش مربوط به هر محصول ارائه گردیده است.

نکات ایمنی:

 • دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
 • از تماس مستقیم با چشم و دست خودداری شود.
 • غیرقابل نوشیدن و بلعیدن
 • از مخلوط کردن محلول های پک با یکدیگر خودداری فرمایید.