قرص جوشان ضدعفونی آب آشامیدنی :

معرفی محصول

آب منشاء حیات و سرآغاز زندگی همه موجودات زنده است. تمامی شهرهای اولیه در کنار رودخانه‌های بزرگ یا منابع پایدار آب شیرین بنا شده اند. امروزه با پیشرفت صنعتی جوامع ، کمبود منابع آب شیرین به مسئله‌ای جهانی تبدیل شده که مسائل و مشکلات مربوط به آن به طور روزافزونی درحال افزایش است. طبق آمار سازمان بهداشت جهانی بیش از %25 از جمعیت جهان از بحران عدم دسترسی به آب سالم و قابل شرب رنج می‌برند و سالانه حدود ۱۶ میلیون کودک زیر ۵ سال به سبب کمبود آب آشامیدنی سالم جان خود را از دست می‌دهند.
قرص جوشان گندزدای هیپوپاک مطابق با استانداردهای جهانی  EPA، GMP، TQM و با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه ساخت محصولات ضدعفونی‌کننده آب آشامیدنی از ماده موثره NaDCC  در ایران مطابق با  استاندارد 1011 ساخته می­شود و یک ترکیب آلی حاوی کلر است که به عنوان ضدعفونی کننده منتخب سازمان بهداشت جهانی(WHO)  و سازمان غذا و داروی آمریکا  (FDA)نیز شناخته می‌شود. این ماده آلی شبیه مولکول آب بوده و در مجاورت آب باعث آزادسازی ترکیبی بنام هیپوکلرو (HOCI) می‌گردد که یک اسید ارگانیک و غیرسمی و سازگار با محیط زیست است و در اثر حل شدن در آب باعث ضدعفونی آن می­شود. محبوبیت آن در سراسر جهان رو به افزایش است زیرا مردم متوجه می شوند که ضدعفونی کننده ها چقدر می توانند مضر باشند. ترکیبات این قرص را موادی مانند کلرفعال ، بیکربنات سدیم، سیتریک اسید و افزودنی‌های مجاز تشکیل می‌دهند. منابع تامین کننده آب آشامیدنی می­توانند سرشار از انگل ها ، میکروب‌ها و باکتری‌‌ها باشند. قرص‌های ضدعفونی کننده‌ی هیپوپاک سریع‌ترین راه برای ضدعفونی کردن آب آشامیدنی هستند که در کمتر از 5 دقیقه در آب حل می‌شوند و انگل­ها ،­ باکتری­ها و میکروب های موجود در آب را ازبین می‌برند. قرص هیپوپاک حتی در آب‌های سخت نیز موثر می­باشد و به‌راحتی میکروب‌ها را ازمیان برمی‌دارد، تغییری درpH آب ایجاد نمی‌کند و به آب طعم و مزه نمی‌دهد و حتی در آلودگی‌های بالای NTU 10 نیزموثر بوده و کلیه آلودگی ها اعم از باکتری‌ها، ویروس‌ها و انگلها را پس از مصرف کاملا ازبین می­برد. کلیه فرایند ها و عوامل موثر بر کیفیت محصولات مطابق با استاندارد ISO 9001:2015می­باشد.
قرص های ضدعفونی کننده آب هیپوپاک می­توانند به عنوان یکی از ملزومات مهم در شرایط بحرانی و اضطراری، جنگ و سایر بلایای طبیعی مانند: زلزله، سیل و خشکسالی و در اماکنی که دسترسی به آب آشامیدنی سالم وجود ندارد مانند: سفر ،طبیعت گردی، کوهنوردی … و یا مخازن نگهداری آب آشامیدنی در باغ ها و ویلا ها هم مورد استفاده قرار گیرند.
قرص ضدعفونی کننده‌ی هیپوپاک در بسته‌های 20 عددی برای ضدعفونی مقادیر مختلفی از آب (1-10 لیتری ) و 50 عددی برای مخازن 500 لیتری دارد و با قیمتی مناسب و کیفیت بالا عرضه می‌شود.

دامنه اثربخشی
  • نابود کننده انواع میکروب‌ها، ویروس‌ها، اسپورها، جلبک‌ها، قارچ‌ها و …. در کمترین زمان
  • حفظ کلر باقیمانده و جلوگیری از ایجاد آلودگی ثانویه در ظرف ذخیره آب
روش استفاده

قرص جوشان هیپوپاک جهت ضدعفونی کردن1، 10 و 500 لیتر آب مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورت وجود کدورت در آب ، ابتدا با پارچه تمیز آب را صاف و تا حد امکان شفاف نموده و سپس قرص را اضافه نمایید.

در صورت باقی ماندن کدورت در آب صاف شده به آن به جای یک قرص، دو قرص اضافه نمایید.

30 دقیقه پس از انحلال قرص، آب قابل آشامیدن می باشد.

نکات ایمنی
  • در جای خشک و خنک، در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد و دور از نور مستقیم آفتاب نگهداری شود.
  • دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
  • از بلعیدن مستقیم قرص خودداری شود.