1-1-معرفی

هیپو پاک” یک نشان تجاری محصول محور است که در حوزه محصولات بهداشتی و ضدعفونی فعالیت می نماید. این برند متعلق به “ شرکت توسعه فناوری کندوی زرفام” می باشد که به عنوان شرکتی دانش محور با سوابق درخشان خود در امر پژوهش و تحقیقات و توسعه، محصولات نوآور متعددی را پدید آورده است. مرکز تحقیقات و نوآوری این شرکت نیز مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس بوده و ضمن برخورداری از آزمایشگاه های پیشرفته و کارگاه های متعدد، از همکاری با اساتید و دانش پژوهان ممتاز کشور در پدیدآوری و تولید محصولات خود بهرمند می باشد.

دامنه محصولات این برند در زمینه ضد عفونی آب آشامیدنی، نگهداری آب استخرهای خانگی و ورزشی، ضد عفونی میوه و سبزیجات، ضد عفونی سطوح، البسه و… می باشد و تاکنون با مشتریان متعدد داخلی و برون مرزی اعم از ارگان­ها و سازمان ها تا مشتریان خانگی بی­شماری همکاری داشته است.

2-1- ویژگی محصولات “هیپوپاک”

ویژگی محصولات ضد عفونی ” هیپوپاک ” بهره گیری از ماده ی موثر حاوی ترکیب کلر آلی بوده که به عنوان ضدعفونی کننده منتخب سازمان بهداشت جهانی(WHO)  و سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA)شناخته می‌شود. این ماده آلی شبیه مولکول آب بوده و در مجاورت آب باعث آزادسازی ترکیبی بنام هیپوکرو (HOCI) می‌گردد که یک اسید ارگانیک است و می­تواند با عبور از دیواره سلولی میکروارگانیسم‌ها به واسطه عمل اکسیداسیون باعث مهار فعالیت پروتئین‌ها و آنزیم‌ها و نهایتا از بین رفتن آن‌ها ‌شود. وجود ترکیب ارگانیک اسید هیپوکلرو با ویژگی های فوق العاده خود به عنوان ماده موثره،  دلیل اصلی نامیده شدن محصولات ما با نام ” هیپوپاک ” است.  محصولات “هیپو پاک”  حتی در آلودگی‌های بالای NTU 10 نیزموثر بوده و کلیه آلودگی ها اعم از باکتری‌ها، ویروس‌ها و انگل­ها را پس از مصرف تقریبا به صفر می‌رساند.

3-1-استانداردها و تاییدیه های محصولات “هیپوپاک”

از آنجا که سلامت، ایمنی و کیفیت در محصولات “هیپوپاک  از بالاترین درجه اهمیت برخوردار است، کلیه عوامل موثر بر این مهم تحت نظارت و بازرسی، آزمون و ممیزی مراجع ذیصلاح قراردارد:

  • ایمنی ماده موثره (سدیم دی کلرو ایزوسیانورات) توسط سازمان بهداشت جهانی(WHO) ارزیابی شده و دارای  تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA)و گواهی تاییداستاندارد 60  NSF/ANSI است که تضمین کننده ایمنی آن برای استفاده کوتاه مدت و طولانی مدت می­باشد.
  • اثر از بین بردن آلاینده های میکروبی، انگل، قارچ و ویروس­ها برای کلیه محصولات هیپوپاک مطابق روش‌های آزمون استاندارد BS EN 14885:2015 برای ضدعفونی‌کننده‌ها و محصولات گندزدا در آزمایشگاه های مورد تایید سازمان استاندارد، مورد آزمون و تایید قرار گرفته است.
  • کلیه محصولات ضدعفونی و گندزدای “هیپوپاک” دارای مجوزهای قانونی بهره برداری و تاییدیه از مراجع ذیصلاح رسمی کشور و منجمله سازمان غذا و دارو می­باشد.
  • کلیه فرایند ها و عوامل موثر بر کیفیت محصولات در تطابق با استاندارد ISO 9001:2015 تولید می­گردد که سالانه توسط شرکت بازرسی ممیزی می گردد.